Сертифікація машин та устаткування.

Якщо Вам необхідно отримати сертифікацію свого авто, його складових частини чи устаткування, тоді багаторічний досвід компанії ТОВ “ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ” може надати якісну допомогу в цьому питанні. Ви можете отримати сертифікат без зайвих фізичних навантажень та фінансових вкладень. Співпрацюючи з нашою організацією Ви гарантовано отримаєте сертифікат, який відповідає колишньому УкрСЕПРО на нові або б/в автомобілі, що ввозяться фізичними особами для власних потреб або юридичними – для професійної діяльності. Тому що зараз документи системи УкрСЕПРО замінені на документи, передбачені Техничними регламентами.

Дорожньо-транспортні засоби – це тролейбуси, автомобілі, мотоцикли,  автобуси, мопеди, напівпричепи та причепи нового та стану б/в.

Стосовно резервних деталей до автотранспортів, також є обов’язкові для сертифікації – це пасажирські сидіння, двигуни, насоси та форсунки, деталі циліндропоршневої групи і газорозподільного механізму, системи нейтралізації відпрацьованих газів, фільтри і елементи фільтрів забору повітря для ДВС (очищувачі повітря), системи випуску відпрацьованих газів, амортизатори, колеса, тягово-зчіпний обладнання, елементи підвіски і рульового приводу, елементи системи запалювання, скла для ДТЗ, пристрої зовнішні світлові (в т.ч. для велосипедів), вузли та деталі гальмівних систем, шини.

Сертифікація ДТЗ, норми якої були прийняті наказом Державного Комітету України (ДКУ) по стандартизації, а також сертифікації та метрології передбачає головні норми, які висуваються до конкретних товарів.

1). Якщо транспортний засіб (ТЗ) ввозиться з-за кордону, то в залежності від надходження замовлень (спецтехніка для визначених юридичних об’єктів чи замовником виступає фізична особа) – використовується спеціальний порядок отримання сертифікату одиничного виробу чи сертифікації партіями.

2). У випадку, якщо офіційний постачальник ТЗ випускає автомобілі серійного виробництва, то використовується система видачі сертифікату з відповідним терміном дії на 1 рік.

3). Для авто стану б/в використовується сертифікація в одиничному екземплярі.

Аби успішно пройти сертифікацію ДТЗ та устаткування, потрібно завчасно підготувати всі необхідні документи. Таким чином Ви матимете змогу отримати сертифікат за термін одного робочого дня.

Бажаєте отримати сертифікацію, тоді довіртесь професіоналам організації ТОВ “ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ”  та впевнено плануйте імпорт ДТЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *