Сертифікація перукарні

Сертифікація перукарні – це комплекс заходів, спрямованих на підтвердження високої якості послуг, що надаються і відповідності умов роботи всім затвердженим державним стандартам і вимогам безпеки.
Відповідно до чинного законодавства України, підтвердження якості послуг, що надаються перукарні проводиться в добровільній системі сертифікації. Тобто сертифікацію перукарських послуг можна провести тільки з ініціативи заявника з метою створення сприятливого образу перукарні в очах клієнтів, а також підвищення класу підприємства для успішного конкурування організації на споживчому ринку країни.
Сертифікація перукарських послуг включає в себе:

 • перевірку обладнання на відповідність стандартам безпеки: на всі прилади і пристрої повинні бути сертифікати відповідності якості;
 • перевірка персоналу: знання обладнання та уміння ним користуватися, знання всіх передбачених інструкцій, правил і нормативних документів, а також фізіологічних особливостей людини.
 • перевірка документації: наявність у співробітників всіх необхідних документів, довідок і дипломів, що дають право займатися перукарні діяльністю (не рідше разу на рік майстри-перукарі повинні проходити курси підвищення кваліфікації).
  Сертифікацію перукарень в Україні, зокрема в місті Житомирі здійснює акредитоване агентство з технічного регулювання і метрології та центри по сертифікації «ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ». Для проведення процедури підтвердження відповідності якості необхідно звернутися в наш центр із заявкою, затвердженого зразка та документацією, необхідною для здійснення сертифікації послуг.
  Всі нюанси проведення сертифікації перукарських можна уточнити в сертифікаційному центрі «ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ». Фахівці центру проведуть необхідні консультації та в найкоротші терміни допоможуть провести сертифікацію перукарських послуг.
  Порядок сертифікації визначено «Правилами сертифікації послуг перукарень». Її процедура складається з визначення класу (рівня) перукарні й оцінки відповідності послуг встановленим вимогам. Висококваліфіковані фахівці нашого Центру допоможуть вам підготуватися до сертифікації, зібрати пакет необхідних документів та оформити необхідні сертифікати.
  А також оформити обов’язкові при такій процедурі санітарно-гігієнічний висновок (про відповідність місця надання послуг здійснюваної діяльності) і пожежний сертифікат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *