Сертифікат ЄКМТ

Cертифікат ЄКМТ

Даний документ дає право на виїзд в країни ЄС за системою двосторонніх транспортних квот. Сертифікат ЄКМТ видається на вантажні автомобілі та тягачі, які входять в категорії: «Особливо Зелений I Безпечний», «Євро III Безпечний», «Євро V Безпечний», «Євро IV Безпечний». Критерії вказані в резолюції Європейської Конференції Міністрів транспорту. Випробувальна лабораторія колісних транспортних засобів (ВЛКТЗ) пропонує допомогу перевізникам з України в отриманні багатостороннього дозволу на в’їзд до країн ЄС. Ми здійснюємо перевірку колісних транспортних засобів (КТЗ) на відповідність вимогам протоколу ЄКМТ. У нас є все необхідне обладнання і команда фахівців з відповідною кваліфікацією для оперативної та якісної діагностики.

Інформація про протокол Європейської Конференції Міністрів транспорту

В основі Конференції лежить протокол, який був підписаний за участю представників різних країн в Брюсселі в 1953. Резолюція виступила в силу в грудні того ж року. З цього самого монета Європейська Конференція Міністрів транспорту прагне до інтеграції міжнародних ринків, лібералізації макроекономічних відносин і спрощення процесу вантажоперевезень. Скорочення часу офіційних бюрократичних процедур стало можливо завдяки введенню сертифікатів ЄКМТ — багаторазових дозволів на перетин кордонів держав ЄС. Документи видаються за системою двосторонніх квот, процес регулюється завдяки переліку технічних вимог, яким повинні відповідати КТЗ перевізників. Отримавши сертифікат ЄКМТ, власник вантажного автомобіля має можливість вибирати самостійно оптимальний маршрут слідування. Крім цього, резолюція Європейської Конференції Міністрів транспорту сприяє поліпшенню технічного стану рухомого складу, умов роботи водіїв і екологічної обстановки. Зростає і конкурентоспроможність компаній-перевізників.

Перевірка вантажних авто і причепів для отримання сертифікату ЄКМТ

Перевірка являє собою діагностику вантажних автомобілів і сідельних тягачів категорій N2, N3 з рівнем екологічної безпеки не нижче Євро-2 і причепів (напівпричепів) категорій О3, О4. Позитивні результати перевірки дозволяють використовувати КТЗ для міжнародних комерційних перевезень по багатостороннім дозволами ЄКМТ і інших двосторонніх дозволів, які в частині вимог до транспортних засобів посилаються на резолюції Європейської Конференції Міністрів транспорту.

Перелік необхідних документів для отримання сертифікату ЕКМТ:

  • технічний паспорт КТЗ (з державною реєстрацією);
  • заводських сертифікат відповідності технічним характеристикам та характеристикам безпеки;
  • уставні документи, які засвідчують юридичну особу (свідоцтво платника податків та витяг з реєстру юридичних осіб);
  • наявність оплати згідно послуги, яка буде надаватись.