Міжнародний сертифікат технічного огляду

Міжнародний сертифікат технічного огляду

У 1997 році було укладено Віденську угоду про прийняття єдиних умов для періодичних технічних оглядів колісних транспортних засобів і про взаємне визнання таких оглядів. Угоду було прийнято у рамках Регіональної конференції ЄЕК (Європейської Економічної Комісії) ООН з транспорту та навколишнього середовища. Ця Угода забезпечує правову основу та процедуру для прийняття одноманітних норм, які стосуються проведення технічних оглядів транспортних засобів, які знаходяться в експлуатації та видачі міжнародних сертифікатів. З повним текстом угоди можна ознайомитися за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/995_e51

Основні положення Угоди 1997 року:

  • Угода 1997 року забезпечує правову основу та процедури для прийняття одноманітних норм ООН, що стосуються технічних оглядів транспортних засобів, які знаходяться в експлуатації та взаємного визнання таких оглядів.
  • В Угоді вказані перелік деталей, які підлягають огляду та наведений перелік підстав для відмови у видачі сертифікату.
  • Міжнародний сертифікат технічного огляду, виданий уповноваженими центрами технічного огляду на взаємній основі визнається Договірними державами Угоди.

Перелік держав у яких діє Міжнародний сертифікат технічного огляду

Мінімальні вимоги, які висуваються до огляду

_______________ (1) Транспортні засоби, які вперше зареєстровано чи введено в експлуатацію до 1 жовтня 1986 року. (2) Транспортні засоби, які вперше зареєстровано чи введено в експлуатацію після 1 жовтня 1986 року.