День працівників стандартизації та метрології

Колектив ТОВ «ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ» вітає фахівців в сфері якості та метрологічного забезпечення з професійним святом. В цей святковий день бажаємо вам творчої наснаги, плідного розвитку, успішного втілення своїх ідей, благополуччя, міцного здоров’я, щастя та радості!

Стандартизація, метрологія, сертифікація — це складові технічного регулювання, які є надійною основою для захисту прав споживачів. Стандарти відіграють значну роль у житті кожної людини. Тільки за допомогою стандартів можна покращити якість життя та підвищити рівень економіки в країні, також вони сприяють випуску високоякісної продукції, що може гідно конкурувати на міжнародних ринках.

В день професійного свята ТОВ «ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ» відзначає своє 10-ти річчя.

В день своєї річниці, можна відмітити, що наша організація виросла від 3 до 40 досвідчених та кваліфікованих працівників, які мають великий досвід роботи, високий рівень компетентності та надають послуги сертифікації, метрології в різних галузях економіки.

ТОВ «ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ» має сучасні приміщення для проведення робіт, забезпечено обладнанням, устаткуванням та метрологічними еталонами. Уповноважено Міністерством економіки України та акредитовано Національним агентством з акредитації України на роботи в сфері метрології, сертифікації продукції, послуг та систем управління.

Сьогодні, можемо з впевненістю сказати, що ми працюємо не тільки з кращими підприємствами в Житомирській області, а із виробничими підприємствами, медичними установами, лабораторними центрами, торгівельними організаціями, науковими та учбовими закладами, закладами громадського харчування, підприємствами готельного бізнесу, будівельними та транспортними організаціями, приватними підприємцями всієї України.

В Житомирському регіоні це такі підприємства як «Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь», підприємство «Кромберг енд Шуберт Україна», котлозавод «Крігер», логістична компанія «Акріс-Логістік», виробник органічної молочної продукції «Органік мілк», компанії «Укрнафта», «Укртелеком», «Укрпошта», зефірна фабрика «Жако», Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», хлібозавод «Золотий каравай», Малинський каменедробильний завод, «Юнігран», Бехівський гранітний кар’єр, Обласний перинатальний центр, лікарня № 2 ім. Павлусенка В.П., Житомирська багатопрофільна опорна лікарня с. Станішівка.

За межами регіону це ДУ «Київський міський лабораторний центр»,
ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр», КП Кріворізька клінічна лікарня №2, КП «Полтавська обласна клінічна лікарня», лабораторії Держпродспоживслужби.

ТОВ «ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ» неодноразово визнано кращим підприємством в номінаціях Вибір споживача та Лідер галузі.

Наша команда працює для забезпечення задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання будь-якої форми власності в отриманні якісних послуг у сфері стандартизації, сертифікації, метрологічних робіт, оцінки відповідності продукції.

В Житомирі та Житомирській області завдяки нашій діяльності проведена робота, що сприяє стабілізації ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції:

-в сфері освіти щодо вдосконалення систем управління безпечності харчування в закладах шкільної та дошкільної освіти згідно вимог законодавства України;

-в закладах охорони здоров’я сертифіковані системи управління якістю, повірені законодавчо-регульовані засоби вимірювальної техніки, що сприяє процесу акредитації та наданню медичних послуг;

-в сфері будівництва вимірювальна лабораторія надає кваліфіковані, якісні послуги з випробувань будівельних матеріалів та конструкцій житлових та комерційних приміщень.

ТОВ «ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ» робить вагомий вклад в підвищення якості життя міста та людей, створює робочі місця, вчасно сплачує заробітну плату та податки, що в свою чергу наповнює бюджет міста та області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *