Сертифікація готельних послуг

На території нашої країни діє обов’язкова і добровільна сертифікації. І може вона бути проведена як у вигляді самосертифікації, так і оцінки споживачами послуг або сертифікація незалежною третьою стороною. Найнадійнішим визнанням вважається остання, так як вона гарантує неупередженість. Сертифікація готельних послуг по Україні робиться добровільно. ТОВ «Тестметрстандарт» проводить і полегшує процедуру подібних послуг.

 Установи та підприємства туристичного типу, яким може знадобитися сертифікація


Оцінка якості послуг готельних послуг може знадобитися, якщо ви: готель з ресторанами (плюс сертифікат про якість послуг харчування), готель без ресторанів. Добровільна атестація на якість сервісу дозволяє гордо вказувати кількість зірок в рекламних проспектах. Обидві проводить комісія з аудитором з сертифікації готельних послуг та визначає ціну всіх послуг, безпеки життя і здоров’я відвідувачів, інших умов готелю.

Місця тимчасового проживання, які потребують класифікації та підтвердження п’ятибальною шкали рівня обслуговування, бувають у вигляді: кемпінгу і ділянок для автофургонів, дитячих, студентських таборів та молодіжних турбаз, курортних центрів і будинків відпочинку, санаторно-диспансерних закладів оздоровчого характеру, а так само транспортних спальних вагонів будь-якого типу.

 Порядок оформлення документації

 Сертифікація готельних послуг в Житомирі і інших населених пунктах виробляють тільки компанії, що мають акредитацію. Алгоритм складається з таких етапів:

  •  Подача заяви з заповненим опитувальних листом (це заощадить до 10 днів);
  • Розгляд та рішення, вибір схеми атестації (максимум 30 днів);
  • Проведення всіх обраних робіт (максимум 60 днів), складання протоколу;
  • Аналіз результатів і рішення про видачу сертифіката і ліцензії;
  • Реєстрація та подальший нагляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *