Сертифікація гумових виробів

Кожному виробнику продукції з гуми необхідно оформити обов’язковий сертифікат, який свідчить про те, що його товар відповідає нормам ГОСТу. Наявність такого документа гарантовано забезпечить доказ того, що якість наданого товару відповідає вимогам технічних регламентів і умов, висунутих законодавчою базою України. Наявність документа про обов’язкову сертифікацію підтверджує екологічність (збереження здоров’я людей, нешкідливість для навколишнього середовища) і безпеку для життя людини наданих виробів з гуми.

Документ про сертифікацію на гуму вимагає обов’язкового оформлення при можливій загрозі продукції з гуми здоров’ю або майну людини, або ж, коли при використанні може бути завдано істотної шкоди навколишньому середовищу. Наявність документа про обов’язкову сертифікацію гумотехнічних виробів значно підвищує конкурентоспроможність товару на ринку продажів, так як гарантує безпеку при використанні.

Для того щоб правильно оформити сертифікат про відповідність нормам ГОСТ на гумову продукцію слід звернутися в компанію, що спеціалізується на вирішенні таких питань. Також слід визначиться чи підлягає ваша продукція з гуми процесу обов’язкової сертифікації, переглянувши списки-переліки на зарахування до обов’язкової сертифікації (для підтвердження відповідності) товари.
Самостійно це зробити звичайно можна, але це займе чимало часу і сил. Що робити щоб полегшити собі життя? Потрібно звернутись в ТОВ Тестметрстандарт. Ми дуже швидко визначимо чи потрібна обов’язкова сертифікація вашим гумотехнічним виробам. Наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію про те, як правильно оформити документ про обов’язкову сертифікацію. Проконсультують про необхідний пакет документів, потрібних для оформлення сертифіката, в залежності від схеми сертифікації (мала партія, випуск однієї партії або серійний випуск).

Якщо ви все ще сумніваєтеся, зателефонуйте нам, напишіть листа або залиште заявку в чаті, який знаходиться в правому нижньому кутку екрану. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом і розповімо як правильно і швидко все зробити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *