Шановні партнери!

Шановні партнери! ТОВ «Тестметрстандарт» працює в у режимі онлайн, так і на робочих місцях, забезпечуючи реалізацію в регіоні економічних інтересів держави, виконує роботи та надає послуги відповідно до повноважень.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров’я і забезпечення безпеки працівників та замовників повідомляємо, що підприємство відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID -19» на період оголошеного карантину підтримує у своїй діяльності додаткові обмежувальні заходи, серед яких: — вхід до приміщень підприємства суб’єктам звернення без захисних масок заборонений; — при вході в приміщення підприємства введене обов’язкове оброблення рук антисептичними засобами; — виробничі питання, надання заявок, отримання результатів робіт пропонується здійснювати максимально дистанційним шляхом.

Ми розуміємо необхідність виконання взятих на себе зобов’язань та турбота про здоров’я персоналу в цей час є пріоритетом для нас.

Працівники забезпечені засобами гігієни та дезінфекції, запроваджений чіткий режим провітрювання та прибирання приміщень, обладнані робочі місця для спілкування з замовниками з питань, які не можна вирішити дистанційно.

Ми закликаємо дотримуватися рекомендацій МОЗ України щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби. Заявки на виконання тих чи інших робіт просимо надсилати на електронну адресу, всі вони будуть оперативно опрацьовані.

Додаткову інформацію також можна отримати за телефонами, які вказано на нашому сайті. Продовжуємо надавати послуги в повному обсязі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *